Telefon
0 258 263 63 11

FOTOSELLİ KAPILAR


Gelişen teknolojinin akıllı ürünleri mekânlarınıza şıklığı yansıttığı gibi kullanımlarınızı da kolaylaştırmaktadır. Sözbakan Panjur sistemlerinde farklı kategoride fotoselli radarlı kapılarla yaşam alanlarınıza ideal çözümler üreten çeşitli otomatik kapı modeliyle kullanım konforunuzu ön plana çıkaracak ürünleriyle ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Hem konut tipi alanlar için hem de endüstriyel alanlar için kullanılabilecek fotoselli radarlı kapılar, mekânlarınızın farklılığını ortaya koyacak niteliktedir.

Kullanım amacınıza göre farklı mekânlarda kullanabileceğiniz fotoselli kapılar ayarlanabilen birden fazla konumu ile rahatlığı ve pratikliği sağlamaktadır. Ayrıca radarlı kapılarınızın işlevselliğini arttıran otomatik kapılarınıza uygun çeşitli motor, aksesuar ve yedek parça üretimiyle de kullanımınızı uzun ömürlü hale getiren ürünlerimizden sizler de memnun kalacaksınız. Kontrol ünitesinden kolay ayarlama yapabileceğiniz gibi aksesuarlarla kapılarınızın yönetimini elinizde bulundurabilirsiniz. Hata bulma fonksiyonu ile otomatik olarak sorun giderebileceğiniz ürünlerimiz yaşam alanlarınızda sizlere büyük kolaylıkları da beraberinde getirecek.

Akıllı teknolojinin kaliteli malzeme ve işçilikle bütünleştirilerek yansıtıldığı ürünlerimiz uzun ömürlü kullanımlarınıza uygun şekilde geliştirilmektedir. Belirli hava şartlarında uzun yıllar ilk günkü çalışma performansını sergileyecek ürünümüz güvenilir kullanımlarınıza da uygundur. Çarpma emniyet sistemiyle güvenilir kullanımlarınızın garantisini veren firmamız ürünlerini kullanım esnasında fotoselli kapılarınıza herhangi bir canlı ya da cansız nesnenin çarpması mekanizmanın durarak aksi yönde hareket etmesini sağlamaktadır. Sizler de fotoselli radarlı kapılara dair ihtiyaçlarınızı firmamız ile irtibata geçip detaylı bilgi alarak karşılayabilirsiniz. Kolay ödeme imkânıyla en ekonomik fiyatı müşterilerine sunan firmamıza sizler de bir an önce siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca satış sonrası servis ve destek hizmetlerini de sunan firmamız memnuniyetinizin devamlılığının garantisini de sizlere vermektedir.

Siparişlerinizin montajını gerçekleştiren uzman personellerimiz kısa sürede kullanımınızı hazır hale getirmektedir. Sizler de kaliteyi ve estetiği yaşam alanlarınıza yansıtmak ve en uygun fiyatlarla kullanım konforunuzu ön plana çıkarmak için sizlere sunduğumuz ürünlerimizi firmamıza ulaşarak sipariş verebilir ve servis ve destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kalitenin ve estetiğin yansıtıldığı ürünlerimizde çalışmalarımıza ve üretimlerimize Sözbakan Panjur olarak sizler için aralıksız devam ediyoruz.