Telefon
0 258 263 63 11

OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ


Sözbakan Panjur Otomatik Kapı ve Panjur Sistemleri olarak müşterilerimize uzun yıllar sorunsuz kullanabilecekleri panjur ve kepenk sistemlerini sunmanın gururunu yaşıyoruz. 

Kepenk ve Panjur sistemlerimiz ile güneş ışınlarından, değişken ısı koşullarından, hırsızlardan, binanıza zarar verebilecek yabancı cisimlerden korunmak mümkündür. 

Kepenk sistemlerimiz, her türlü mimariye estetik olarak uyum sağlayacak geniş ürün yelpazesi ile montajı yapıldığı binaya artı bir dekor olarak katkı sağlamaktadır. Üstelik gelişen teknoloji artık kepenk ve panjur sistemleri çok daha hafif, ince ve dayanıklı hale gelmiştir. 

Motorlu otomatik kepenk sistemleri ile teknolojiyi parmaklarınızın ucuna getiriyoruz. Yapınıza uygun otomasyon seçenekleri ile panjurlarınız ve kepenkleriniz otomasyonlu olarak monte edilebilmektedir.

Otomatik Kepenk ;

İşyeri kepekleri sağlam, dayanıklı alüminyum profillerle üretilen Otomatik Kepenk Sistemleri kapalı iken sağlamış olduğu güvenlik,caydırıcılık ve kullanım kolaylığı işyeri sahipleri için vazgeçilmez özelliklerin başında geliyor. Uzaktan kumandalı anahtar şartelli ve renk seçenekleri mevcuttur.

Mağaza Kepenk Sistemleri;

İşletmenizin güvenliği, estetik görünümü ve korunması için mağaza kepenk vazgeçilmez bir uygulamadır. Firmamızın her mağazaya özel mağaza kepenk çözüm modelleri ve uygulamaları mevcuttur. Yerinde keşif ile personelimiz en ideal çözümü iş yerinize sunmaktadır.

Endüstriyel Kepenk Sistemleri;

Alüminyum uygulama yapılmaktadır. Yine galvanizli çelik profillerden de üretilmektedir. Amaç hırsızlığı önlemek, kötü niyetli kişilerin mekana girişlerini engellemektir. Yine olumsuz hava koşullarından olumsuz etkilenmemek için de kepenk ve kapılarımızın sağlam, dayanıklı olması gerekir.

Sağlamlık kadar göze hoş görünmesi yani estetiği de önemlidir. Dikkate alınmalı özen gösterilmelidir.

Sözbakan Panjur, endüstriyel kepenk sistemin imalat ve montajında dayanıklılık ve estetiğe öncelikli önem veriyor.

Bu düşünceden hareketle, delikli profiller kullanarak geceleri ışıklandırılmış vitrinlerin belli oranlarda gözükebilmesini sağlamak da mümkündür. Büyük-küçük, yüksek-geniş fark etmeden her alana uygulamak kolaydır.