Telefon
0 258 263 63 11

OTOMATİK GARAJ KAPILARI


OTOMATİK GARAJ KAPILARI | SEKSİYONEL KAPILAR | SÖZBAKAN PANJUR | DENİZLİ

Seksiyonel kapılar olarak da adlandırılan garaj kapısı ve otomasyonu firmamız Sözbakan Panjur garantisiyle satışa sunulmaktadır. Sözbakan Panjur sistemlerinde uzun yıllar hizmet veren firmamız otomatik kapılara dair ihtiyaç duyduğunuz her şeyin A’dan Z’ye satış ve hizmetini gerçekleştirmektedir.

Garajlarınızda ihtiyaç duyduğunuz otomatik kapıları çeşitli modelleriyle en uygun fiyatlara firmamızda bulabileceksiniz. Garaj kapılarının motor, yedek parça ve aksesuar çeşitlerinide barındıran firmamız rahatlığın adresi olarak karşınıza çıkmaktadır. Zorlu hava şartlarına dayanım gösterecek şekilde dizayn edilen garaj kapısı ve otomasyonu güvenli kullanımlarınıza da elverişlidir. Çarpma emniyet sistemi ile herhangi bir canlı ya da cansız nesne ile çarpışması esnasında mekanizmanın durup aksi yönde hareket kabiliyeti gereksinim duyduğunuz tüm emniyeti sağlamaktadır. Basit ve kolay montaj imkânıyla kısa sürede kullanımınıza sunulan ürünlerimiz servis personellerimiz tarafından kullanımınıza hazır hale getirilmektedir. Kullanım konforunuza dayalı aksesuar ve motor çeşitlerinin özelliklerine göre dilerseniz garaj kapılarınızın yönetimini kontrol ünitesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yaşam kalitesinin giderek yükseldiği günümüzde kolaylığı ve pratikliği mekânlarınıza kalitenin yanında estetikliğiyle de yansıtan firmamız ihtiyaç duyduğunuz garaj kapısı otomasyonlarını müşterilerine birbirinden farklı modellerle sunmaktadır. Her ihtiyaca uygun garaj kapısı otomasyonları için firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Satış hizmetlerimizin yanı sıra satış sonrası servis ve destek hizmetlerini de yürüten firmamız memnuniyetinizi garanti altına almaktadır.