Telefon
0 258 263 63 11

SARMAL GARAJ KAPISI


SARMAL KAPI SİSTEMLERİ - DENİZLİ - SÖZBAKAN PANJUR

Sarmal garaj kapı sistemleri uygulanacak alanın gereğine uygun olarak farklı örtü yüksekliğine ve şekillere sahip kepenk profilleri kullanarak hem güvenliği hem de estetiği ön planda tutarak çağdaş çözümler sunar.

Sarmalgaraj kapı sistemlerinde kullanılan profiller alüminyum poliüretanlı, çelik poliüretanlı, alüminyum çekme ya da galvanize olarak tercih edilebilir. Rulo halde toplanan kapı profilleri mekandan da istifade sağlar.

Çekme yayı tekniği, sarmal kapının açılması ve kapatılması sırasında motoru destekler. Böylece motor mekaniğinin üzerindeki yük azalmaktadır. Acil durumlarda kapıyı elle açmak mümkündür. Bunun için döndürme koluna ihtiyaç yoktur. Çift yay tekniği sayesinde kapı düşmeye karşı emniyetlidir.

Seri motor, sargı mili kaplamasının dışına bakım dostu takılmıştır. RollMatic kapının hareketi ve durması çok yumuşak ve sessiz, böylece kapı korunmaktadır. Çift yay tekniği ile sağlanan düşme emniyeti sayesinde ilave kapanma kenarı güvenliğine ihtiyaç yoktur. Kumanda gövdesi, entegre edilmiş iç buton ve garaj aydınlatma lambası da standart olarak mevcuttur.

Bu güvenilir şifrelenmiş garaj kapı ve bahçe giriş kapı motorları için tasarlanmIŞ iki yönlü BiSecur telsiz sistemi geleceğin teknolojisidir ve garaj kapıların, bahçe giriş kapıların, aydınlatma gibi fonksiyonların güvenilir bir şekilde kullanılmasına yardımcı olmaktadır.

Yeni geliştirilen ve çok güvenli olan şifreleme sayesinde telsiz sinyaliniz izinsiz kopyalanamaz. Sistem, Bochum Ruhr Üniversitesi güvenlik uzmanları tarafından test edilip onaylanmıştır ve online bankacılık kadar güvenlidir.

Sarmal Kapı uzaktan kumandaları, siyah veya beyaz renklerde sunulan özel BiSecur uzaktan kumandaların tasarımı çok zariftir ve ele iyi oturur. Parlak piyano tipi yüzeyi opsiyonel Hörmann BiSecur uzaktan kumandaların eşsiz dizaynı reddot design ödülü ile ödüllendirilmiştir.